Green Diamond Agency Načítání
Green Diamond Agency

Služby

Event produkce

Event produkce

Produkci akcí dělá v ČR velké množství firem a agentur. Některé hůře, některé lépe. Proč si tedy vybrat právě nás? Z jednoduchého prostého důvodu. Nemáme rádi nudu a je jen málo věcí, které jsou nudnější, než špatně udělaná a naplánová akce. A je jedno zda se jedná o konferenci, ples, firemní večírek nebo reklamní akci. Oblíbeným nešvarem většiny agentur je také metoda tzv.přes kopírák. Nehledě na typ klienta, vše dělají vlastně podle jedné a té samé šablony. Pokud vám tento styl práce vyhovuje, obraťe se prosím na někoho jiného. Přiznáme se, že tento styl práce ani neumíme. Naším cílem je vše připravit na klíč konkrétního zákazníka, jeho rozpočtu, marketingových cílů a hlavně vždy tak, aby akce byla něčím nová a zajímavá. A hlavně, aby nebyla NUDNÁ :)

E-marketing

E-marketing

V dnešní době je elektronický marketing velké zaklínadlo. Všichni o něm mluví, všichni ho chtějí a naprostá většina agentur, která ho nabízí, ho neumí. Nebo ještě hůře, ani mu nerozumí. Naším cílem není vnutit někomu tento typ propagace, ale určit zda se elektronický marketing pro vás hodí a pokud ano, tak vám doporučit řešení, které bude efektivní a přinese výsledek. Facebook, Instagram nebo Google. To vše dokážou být mocné nástroje, pokud se použijí správně, ale dokážou být také žroutem peněz bez jasného výsledku. Navíc nejsou pro každého a ne všem dokáži pomoci. Sdělíme vám i tuto nepříjemnou skutečnost a pomůžeme vám vybrat vhodnější způsob marketingu.

Merchandising

Merchandising

Merchandising je kouzelné slovíčko, pod kterým si hodně klientů nedokáže představit nic přílis hmatatelného. Již dávno totiž neplatí ono okřídlené tvrzení, že hlavní úkol merchandisingu je „Zajistit, že správné zboží se nachází na správném místě, ve správný čas a za správnou cenu.“ V dneší době je to mnohem více. Vybrat správné produkty, dárky nebo firemní promo předměty tak, aby obstály v dnešní době reklamy "na každém kroku" není vůbec jednoduché. Proto se specializueme právě na ty produkty, které dokáží firemní prezentaci udělat jinou, zajímavou a netradiční. Vše s ohledem na přání klienta a jeho podnikatelské cile. Pokud tedy budete chtít běžné firemní propisky, určitě nechoďte k nám :)

Marketingový audit

Marketingový audit

Marketingový audit je u nás téměř neznámý pojem, přestože v zahraničí je to součást jakékoliv práce v reklamě. O co se jedná? Provedeme analýzu vašeho podnikání z hlediska potřeb, cílů, zákazníků, financí, současné marketingové strategie a spousty dalších parametrů. Vypracujeme dokument, ve kterém doporučíme další vývoj na poli marketingu, návrh změn a prostředků k dosažení cílů. Mnoho klientů toto nebude považovat ze začátku za podstatné. Abychom doložili důležitost podobné analýzy, rozhodli jsme se, že pro každého potenciálního klienta vypracujeme tuto analýzu pouze za naše časové náklady.