Green Diamond Agency Načítání
Green Diamond Agency

O nás

Jsme marketingová, produkční a eventová agentura specializující se na zakázky tzv. na klíč. Od organizaci eventů, velkých produkcí, přes návrh reklamních kampaní a firemních marketingových auditů.
Image

CO DĚLÁME

Po celé ČR organizujeme firemní, soukromé i charitativní eventy. Promo akce, vnitropodnikové eventy, oslavy, večírky, sportovní akce, konference a další. Zároveň se specializujeme na tvorbu firemní a produktové identity, marketingové poradenství, marketingový audit a moderní elektronický marketing. Naší specializací je merchandising. Vše v dynamickém kolektivu lidí, kteří mají pracovní i životní zkušeností nejen z mnoha oborů, ale také z různých zemí.

Image

JAK TO DĚLÁME

Naším cílem není prodat vám moderní marketingová řešení, protože se na nás ze všech stran valí, že se to má tak dělat. Naším cílem je určit co se pro vás hodí a co přinese nějaký výsledek. Navrhneme originální prezentaci pomocí promo předmětů, či dárků. V případě spolupráce na eventech dodáme jednotlivé služby nebo je uspořádáme na klíč. Sdělte nám vaše nejtajnější přání, touhy a představy o plánované akci a dejte si kávu, my už zařídíme zbytek. Vše s vámi však důkladně prokonzultujeme a postaráme se o to, aby byly naše služby příjemné i finančně.